Канівські спортсмени з годзю-рю карате посіли перші місця на відкритому Кубку Черкащини

17 жовтня 2017, 21:18

7 жовтня канівські спортсмени побували у м.Черкаси (с/к «Манеж»), де відбувся відкритий Кубок Черкаської області з годзю-рю карате.

Загалом у спортивних змаганнях взяли участь 17 клубів з Черкаської області та інших міст України, а саме: с/к «Атлант»  (м.Канів); с/к «Білий лотос» (м.Рівне); с/к «Гепард» (м.Черкаси); с/к «Олімп» (м.Київ), с/к «Сенто» (м.Київ); с/к «Цунамі» (с.Стеблів Черкаської обл.); с/к «Монарх» (м.Сміла); с/к «Восток» (м.Сміла); с/к «Буші-до» (м.Черкаси); с/к «Хоккайдо» (м.Черкаси); команда федерації хортінгу (м.Черкаси); школа традиційного карате «Окінава» (м.Черкаси); с/к «КАЛИНА» (збірна Полтавської та Вінницької обл.); с/к «Будокан» (м.Черкаси); с/к «Квазар» (м.Маньківка); спортивно-оздоровчий центр «Аякс» (м.Сміла);  с/к «Мрія» (с.Руська Поляна).

Під керівництвом тренера Антона Бараболіна, наше місто представляли 8 спортсменів, які змагалися в повноконтактних двобоях і здобули такі результати: Артем Синьоокий - 1-ше місце;  Лев Павелко - 1-ше місце в своїй та 1-ше місце в важчій ваговій категоріях. Сергій  Вшивков та Максим Саєнко посіли  2-гі місця. Дебютанти Олександр Сімонов і Анжеліка Куценко зайняли 3-ті місця. Олег Кремешний та Захар Спіжовий гідно змагалися, показали всю свою майстерність, але  суперники їм не поступилися перемогою.

Варто відзначити, що й на минулих змаганнях, які проходили у травні ц.р., канівські спортсмени гідно представили місто. Так, тоді помилково наша команда не була відзначена перемогою за загальнокомандне місце, тому приємною несподіванкою став перерахунок призових місць того турніру, де наші 7 спортсменів здобули 11 медалей. Справедливість перемогла і с/к «Атлант», хоч і з запізненням, але був нагороджений  кубком за 1-ше загальнокомандне місце і грошовою винагородою в розмірі 3000 грн.

За повідомленням Канівської міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram