Канівські комунальники вивозили померлу жінку на сміттєвозі

14 березня 2016, 12:15

Kaniv_city_councilДепутат Канівської міської ради Тамара Щур висловила обурення в ході сьогоднішнього позачергового засідання депутатського корпусу тим, що померлу нещодавно на міському ринку жінку, комунальники вивозили на сміттєвозі, інформує «Kanos».

Зокрема, депутат закликала вжити заходів, щоб попередити такі ситуації у майбутньому. «Людина – не сміття», - емоційно відреагувала Тамара Щур

У відповідь, міський голова Ігор Ренькас також висловив обурення стосовно цього випадку, але водночас зауважив, що у місті немає відповідної комунальної техніки.

«Згідно із законодавством, цим має займатися поліція, але там також немає необхідних автомобілів», - повідомив міський голова.

Натомість депутат міської ради Євгеній Маланчев запропонував свій варіант виходу із відповідної ситуації, згідно якого, міськвиконком має підписати договори із приватними організаціями, які надають такі види послуг. Однак, поки це пролунало лише на рівні пропозиції, але жодних конкретних рішень з цього приводу прийнято не було.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору