Канівські депутати не зібралися на сесію по питанню блокади Донбаса

20 березня 2017, 18:32

Позачергове сесійне засідання Канівської міської ради не вдалося провести через низьку явку депутатів. Про це повідомляє «Kanos».

На сьогодні було заплановане проведення позачергового сесійного засідання Канівської міської ради, на якому мали розглянути проект рішення про звернення до Президента, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради України щодо силового розгону блокувальників торгівлі з окупантами.

Станом на 10.20 зарєструвалося 14 депутатів, відтак провести засідання через відсутність кворуму не вдалося. Розгляд проекту звернення довелося перенести на чергове сесійне засідання, яке відбудеться 30 березня.

Депутат Юрій Гамалій озвучив присутнім заяву канівського МВО «Свобода» стосовно підписання Національного маніфесту 16 березня, під яким підписалися голова партії МПО «Свобода», «Правого сектору» та «Національного корпусу», у якому зазначено, що Україна повинна направити зусилля на створення Балто-Чорноморського Союзу, повернути ядерний статус, розірвати дипломатичні відносини з Росією, дозволити громадянам володіти вогнепальною зброєю.

Вгору