Канівчанка стала переможницею Міжнародного конкурсу з української мови

14 жовтня 2020, 17:02

Учениця 7 класу Канівської гімназії імені Івана Франка Євгенія Петреченко посіла перше місце на підсумковому етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Про це повідомила заступник міського голови Наталія Матінова в ході чергової апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у п’ятницю, 9 жовтня.

- Школярка здобула Стипендію Президента України, яку отримуватиме протягом 2020-2021 навчального року, - зазначила Матінова. - А допомагала їй у цьому учитель української мови і літератури Бондаренко Наталія Леонідівна, яка є фіналістом конкурсу «Учитель року-2018», отримала обласну премію ім.О.А.Захаренка та займає високу сходинку у рейтингу найкращих учителів України.

Також заступник міського голови зауважила, що з міського бюджету варто розглянути можливість виплати стипендій чи премій талановитим школярам. Це питання вже піднімалося раніше, зокрема 11 вересня ц.р., під час зустрічі представників учнівського самоврядування з місцевою владою. Тому враховуючи актуальність порушеного питання, розробити відповідне Положення було доручено міському відділу освіти.

За інформацією пресслужби Канівської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору