Канівчанам, що живуть у багатоквартирних будинках, підвищили одразу два тарифи

19 жовтня 2016, 16:04

тарифы

Виконавчий комітет ухвалив рішення про підняття тарифів на воду для канівчан, інформує «Kanos».

Зокрема, на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету було ухвалене рішення «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги із централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем), що надаються комунальним підприємством «Управління водопровідно-каналізаційного господарства», яке і передбачає збільшення тарифів.

Відтак, із 1 листопада для мешканців приватного сектору тариф на водовідведення зросте на 32,8% і складатиме 10,81 грн. за 1 куб. м. води.

Для канівчан, які проживають у багатоквартирних будинках, зростуть відразу два тарифи – на водопостачання на 3,53% та водовідведення на 37,59% . Тож їм доведеться платити 9,98 грн за поданий куб. м. води та 11,2 грн за відведений куб. м.

Зауважимо, що відтепер у тариф для багатоквартирних будинків вкладена вартість проведення повірки лічильників. А за словами начальника «ВКГ» Володимира Цюкала, їх підприємство планує щотижня забирати на повірку близько 50 лічильників.

Відзначимо також, що для бюджетних установ та інших споживачів тарифи не змінювалися.

Коментарі

Вгору