Канівчан запрошують долучитися до робочої групи з розробки Плану місцевого економічного розвитку

10 липня 2017, 06:59

Виконавчий комітет запрошує всіх небайдужих увійти до робочої групи з розробки Плану місцевого економічного розвитку, який будуть розробляти у рамках проекту «Мери за економічне зростання». Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію сайту Канівської міської ради.

Відповідно до реалізації проект Європейського Союзу «Мери за економічне зростання», метою якого є сприяння розвитку співпраці місцевих органів влади, громадського суспільства, бізнес-спільноти з метою стимулювання економічного зростання, розвитку бізнес-простору, підвищення рівня зайнятості населення, у Каневі планують розробити План економічного розвитку міста Канева.

Відтак для якісної підготовки відповідного документу у виконавчому комітеті планують створити робочу групу, яка візьме участь у його розробці.

«Запрошуємо представників громадських об’єднань, приватного бізнесу, керівників підприємств, організацій, установ які небайдужі до життєдіяльності і розвитку міста,стати учасниками цього проекту та всіх активних жителів Канева», - зазначила начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова.

Для цього просимо до 15 липня ц.р. подати свою кандидатуру на електронну адресу: [email protected] , або за телефонами: 3-68-13, контактна особа – Жорнова Олена Олександрівна; 3-22-51, контактна особа – Рожкова Ірина Вікторівна.

Коментарі

Вгору