Канів отримав партію антибіотиків на суму понад 2 мільйона гривень

27 листопада 2017, 15:36

Нещодавно за сприяння благодійного фонду «Фармварта» Канів отримав партію ліків на загальну суму понад 2 млн.грн.

Як повідомив в.о.керуючого справами виконавчого комітету Володимир Святелик, місту передали медикаменти «Лораксон» і «Лопракс» - це антибіотики для лікування широкого спектру захворювань.

Як правило, «Лораксон» широко застосовується для лікування інфекцій дихальних шляхів, особливо пневмонії, а також інфекції вуха, горла й носа; інфекції органів черевної порожнини (перитоніт, інфекції жовчовивідних шляхів і шлунково-кишкового тракту); інфекції нирок і сечовивідних шляхів тощо. Натомість «Лопракс» призначають при гострому та хронічному бронхіті; запаленні середнього вуха; фарингітах, тонзилітах тощо.

На засіданні спеціальної комісії було ухвалено рішення, що препарати для внутрішніх ін’єкцій (а це 3000 упаковок «Лораксона») будуть передані Канівській ЦРЛ для призначення пацієнтам стаціонарних відділень з м.Канева і Канівського району.

Інші ж ліки («Лопракс») канівці зможуть отримати в територіальному центрі управління соціального захисту населення (вул.Шевченка, 49) за наявності рецепта від сімейного лікаря.

За повідомленням Канівської міськради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору