Кабмін відреагував на звернення працівників “Черкасиобленерго”

11 липня 2018, 12:32

Трудовий колектив ПАТ "Черкасиобленерго" звернувся з листом до Кабінету міністрів України з проханням втрутитись в ситуацію, яка склалась з затвердженням проекту мирових угод між ПАТ «Черкасиобленерго» та ПАТ «Азот» щодо стягнення у розмірі 1,9 млрд грн на користь нашого Товариства, інформує прес-служба енергетичного підприємства.

На думку працівників підприємства, Фонд державного майна України в особі заступника голови ФДМУ Володимира Державіна перешкоджає мирному врегулюванню питання, здійснюючи тиск на керівника "Черкасиобленерго" Олега Самчука.

Як наслідок, працівники в листі попросили Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана скликати нараду за участі відповідальних осіб та не залучати Державіна до участі в ній.

Також у листі  просять розглянути питання про доцільність перебування Державіна на займаній посаді, з вини якого, на думку колективу "Черкасиобленерго", ними вже недоотримано 120 млн грн.

У відповідь на листа, з метою врегулювання ситуації Перший віце-прем’єр-міністр України, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів надав доручення відповідальним чиновникам за участі НКРЕП вирішити питання по суті та проінформувати Кабінет міністрів та авторів звернення.

Вгору