Їжа, ковдри, свічки, – золотонісці збирають допомогу жителям Авдіївки

01 лютого 2017, 15:32

16388232_994501077348502_6576743603472081203_n

Ящики теплого одягу, харчі та свічки з сірниками за день зібрали золотонісці для жителів Авдіївки. Сьогодні передачу повезуть на Схід.

Про це в коментарі «Про все» розповів міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

Золотоноша вже давно має товариські стосунки із Авдіївкою. Торік приймали в себе дітей з фронтового міста. Тепер, коли ситуація на Сході загострилася, золотонісці негайно почали збирати гуманітарну допомогу для Авдіївки.

- До нас мала приїхати делегація із Авдіївки. Але, у зв'язку з останніми подіями, цю поїздку відклали. Ми зі свого боку розпочали збір гуманітарної допомоги. Сьогодні до Авдіївки поїде перша машина із передачею. Якщо цього буде замало, збиратимемо ще, - зазначає Віталій Войцехівський.

До термінового збору допомоги цивільному населенню Авдіївки долучилися підприємства, навчальні заклади, територіальні центри та пересічні золотонісці.

- Люди несуть крупи, консерви, шкарпетки, шапки, ковдри, свічки, сірники тощо. Ми все це пакуємо. Якщо буде замало одного екіпажу, відправлятимемо ще. А за потреби готові прихистити в себе людей з Авдіївки, - додає заступниця міського голови Золотоноші Світлана Суддя.

Коментарі

Вгору