Ізраїльський рецидивіст відсудив у поліції майже 10 тис. доларів, бо не зміг побувати в Умані

18 листопада 2015, 23:46

452_1_

Молодий чоловік, раніше судимий за крадіжку, два роки поспіль не міг вилетіти до Умані, оскільки йому помилково не зняли заборону на виїзд з країни. Колишній злодій подав позов до суду проти місцевої поліції й домігся грошової компенсації у розмірі 42 тисяч шекелів (близько 9,8 тисяч доларів США).

Про це повідомляє сайт Наше кафе із посиланням на Другий канал телебачення Ізраїлю

Перший інцидент стався торік, коли чоловік, який 6 років тому був визнаний винним у крадіжці, збирався відлетіти в українське місто Умань, щоб помолитися на могилах праведників. Проте в аеропорту Бен-Гуріон йому повідомили, що він не має права залишати Ізраїль.

Це чоловіка здивувало, оскільки строк виправних робіт, до яких його було засуджено, на той момент вже завершився. Умовляння не допомогли, і йому довелося залишитися в країні. Пізніше в поліції зізналися, що було допущено помилку, і попросили вибачення у хлопця.

Рівно через рік чоловік з групою друзів знову опинився в аеропорту Бен-Гуріон. Він вирішив здійснити свою мрію, виконанню якої рік тому завадила помилка поліції. Проте в аеропорту він виявив, що наказ, який забороняє йому виїжджати з країни, все ще в силі. Всі спроби вилетіти до Умані знову виявилися безрезультатними. Друзі відлетіли до України без нього.

Після цього хлопець подав до суду проти ізраїльської поліції позов на суму 83000 шекелів. У поліції заявили, що перш, ніж намагатися полетіти, позивач повинен був переконатися, що заборону було знято. Щоб уникнути тривалих судових розглядів, сторони вирішили піти на компроміс. Згідно з рішенням мирового суду Тель-Авіва, поліція повинна виплатити позивачеві 42.000 шекелів як відшкодування морального збитку.

Адвокат Еяль Абольфія, що представляє інтереси позивача, заявив: «Цей інцидент виявив недбалість і некомпетентність ізраїльської поліції, що призвело до обмеження волі мого клієнта. Зрозуміло, що співробітники поліції повинні були поводитися уважніше, тим більше, що мій клієнт вже порушував це питання».

Поділитись

Коментарі

Антон :

Зачем писать бред в заголовке, если этот еврей отсудил деньги у своей израильской полиции?!??! При чём тут уманская полиция???

Вгору