Черкаські оперативники вилучили товарно-матеріальних цінностей на 31,4 млн грн

19 листопада 2015, 06:08

скачанные файлыЗ початку року за результатами роботи оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Черкасах з незаконного обігу вилучено товарно – матеріальних цінностей на суму понад 31,4 млн. грн., з них товарів підакцизної групи – на суму понад 16,7 млн. грн.

«Серед підакцизних товарів найбільше вилучено спирту – на суму понад 4,1 млн.грн., паливно - мастильних матеріалів – на суму понад 1 млн. грн., лікеро-горілчаних та тютюнових виробів на суму 810 тис.грн. та 37,5 тис.грн. відповідно», - зазначив начальник оперативного управління Олександр Кужим.

Також, протягом 10 місяців 2015 року виявлено та знешкоджено 3 підпільних виробництва підакцизної продукції, серед яких 2 спеціалізувались на нелегальному виробництві алкогольної продукції та 1 – на нелегальному виробництві паливно-мастильних матеріалів.

За фактами незаконного виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ст.204 Кримінального кодексу України) порушено 8 кримінальних проваджень.

Поділитись

Коментарі

Вгору