Із суботи на Черкащині стартує сезон полювання на пернатих

06 серпня 2015, 09:59

1406190616_качкиСезон полювання на пернату дичину в області розпочнеться з 8 серпня та триватиме до 30 грудня поточного року включно. Днями полювання встановлено середу, суботу та неділю, пише "Діловий регіон" із посиланням на Черкасье обласне управління лісового та мисливського господарства.

Нагадуємо, що кожен мисливець зобов'язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Документи на право полювання можна отримати в обласному управлінні лісового та мисливського господарства за адресою: м. Черкаси, вул. Боженка, 4.

У зв’язку з тим, що триває пожежонебезпечний період, в облуправлінні просять мисливців не розводити вогонь у лісах і торфовищах та дотримуватися техніки безпеки під час використання зброї.

Коментарі

Вгору