Із початку року на Черкащині працевлаштували понад 600 осіб з інвалідністю

06 листопада 2019, 22:31

Із початку 2019-го року послуги обласної служби зайнятості отримували майже 2,5 тисячі безробітних осіб із інвалідністю. За цей час отримали роботу 658 таких людей, - інформують в ОЦЗ.

До громадських та тимчасових робіт залучали понад чотири сотні осіб. Професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-вересні 2019 року проходив 241 такий безробітний.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримало 2479 безробітних осіб з інвалідністю.

Станом на 1 жовтня 2019 року кількість безробітних осіб із інвалідністю зросла на 12,0%, у порівнянні із відповідною датою минулого року, та становила 1036 осіб. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців) зросла майже удвічі, у порівнянні із відповідною датою минулого року,  та становила 74 одиниці.

За інформацією Черкаського обласного центру зайнятості

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору