Із лікарні Сміли евакуюють пацієнтів

14 листопада 2018, 14:15

Станом на сьогодні, 13 листопада, у місті Сміла не розпочато опалювальний сезон. Температура в приміщеннях Смілянської міської лікарні знизилася до +3...+7 градусів. Це нижче визначеного санітарно-гігієнічними нормами мінімально допустимого рівня. Тому пацієнтів із міської лікарні перевезуть у найближчі лікувальні заклади. 

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Важких хворих розмістили у найбільш захищених приміщеннях відділень, пацієнтів забезпечили ковдрами, а приміщення — достатньою кількістю електрообігрівачів. Водночас, у лікарні почали відбуватися знеструмлення, спрацьовувала захисна автоматика через перевантаження електромережі.

Управління охорони здоров`я Черкаської області вирішило відсьогодні тимчасово призупинити госпіталізацію пацієнтів до Смілянської міської лікарні та розгорнути додаткові 100 ліжок терапевтичного та неврологічного профілю на базі КЗ «Смілянська міська лікарня імені Тараса Шевченка» Смілянської міської ради. Про що був виданий відповідний наказ.

Передбачено перевезення пацієнтів Смілянської міської лікарні:

- з неврологічною, кардіологічною та терапевтичною патологією до КЗ «Смілянська міська лікарня імені Тараса Шевченка»

- з ортопедо-травматологічною патологією – до Кам’янської центральної районної лікарні та Черкаської обласної лікарні в залежності від важкості стану

- з інфекційними хворобами — до КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» Черкаської міської ради

Планується транспортування пацієнтів з невідкладними станами, жителів м. Сміла, каретами швидкої допомоги, до найближчих лікувально-профілактичних установ: КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Черкаської міської ради, КЗ «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради, Кам’янської центральної районної лікарні, Смілянської центральної районної лікарні ім. С. Бобринської.

Нагадаємо, що у Смілі було оголошено надзвичайний стан.

У місті досі не увімкнули опалення навіть у лікарнях, садках і школах. І не беруться прогнозувати, коли батареї потеплішають. Від понеділка, 12 листопада, місто оголосило надзвичайний стан.

Навчальні заклади закривають на невизначений термін. Усе через багатомільйонні борги колишнього постачальника газу - компанії "Енергоінвест".

Коментарі

Вгору