Іванько знову керуватиме Черкаським рибпатрулем

24 червня 2022, 12:34

Звільнений у лютому з посади керівника Черкаського рибоохоронного патруля Віктор Іванько знову очолюватиме відомство. На роботу чоловік вийде з понеділка, 27 червня.

«Мене призначили по новій процедурі у зв’язку з новим законом, - пояснює у коментарі для «Про все» Іванько. - У Міністерстві аграрної політики та Держрибгосподарстві змінилося керівництво. Хочуть повертати авторитет державної служби і рибпатруля. Всі ж бачили, які були скандали на Черкащині. У колективу не склалися стосунки із попереднім керівником та Ірпінським риброзплідником. Будемо робити ревізію й дивитися по обставинах, що необхідно змінити та виправити. Потрібно працювати, щоб зберігати водні ресурси. Війна скоро закінчиться нашою перемогою і треба до того часу зробити так, щоб люди могли приїжджати відпочити й рибалити".

З моменту звільнення Іванько судиться зі своїм керівництвом. Позовну заяву не забиратиме.

«Однознозначно, буду судитися, - запевняє Віктор Іванько. - Це ж була оцінка моєї роботи, яку я виконував протягом року. Коли звільнили, я не погодився з нею. Адже Черкаський рибпатруль, поки я працював, завжди ставили в приклад. Людина, яка мене оцінювала, ніколи в рибній галузі не працювала. І коли прийшла, то майже одразу почала визначати, хто повинен з ними бути, а хто ні. Із судових засідань стало зрозуміло, що вони набирали собі команду, яка б виконувала певні задачі».

Звільняти підлеглих за прихильність до свого попередника Іванько не збирається. Водночас хоче провести службову перевірку щодо стрілянини, яку влаштували в приміщені Черкаського рибагенства. Поки ж чекатиме на результати розслідування цього випадку поліцією.

Нагадаємо, Віктора Іванька, який кілька років очолював Черкаський рибоохоронний патруль, звільнили на початку лютого. З його слів, підставою звільнення є негативна оцінка його роботи на згаданій посаді. Чоловік не відкидає, що таке кадрове рішення пов'язане з його незгодою брати участь у незаконних схемах. Згодом, у квітні, в.о. керівника рибоохоронного патруля Черкащини був Володимир Грошев. У червні його звільнили.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Жора :

И*анько, та зпіймай же Карася!
Бо вже заїб..в зі своїми покращеннями!!!

Єгор. :

Ця гнида перетворила Дніпро в своє фермерське господарство. Це все продовжиться…

Сергій :

Дуже дивні ці кадрові перестановки

Вгору