“Після перемоги планує викладати дітям історію”: в черкаському університеті продовжують збирати гроші на авто для студента-військового

04 жовтня 2022, 13:41

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького триває збір коштів на автомобіль студента, який нині служить у Збройних Силах України. Уже зібрано 2/3 суми.

Олександр Дрибас - студент 4 курсу спеціальності «Середня освіта (Історія)» (заочна форма). Військовий підрозділ, в якому служить Олександр, нині захищає Україну на Донеччині.

Народився Олександр Дрибас в селі Кримки на Шполянщині. Школу закінчив зі срібною медаллю. З дитинства хотів бути археологом, дуже любив історію і багато що колекціонував, зараз є велика колекція нагород, монет і банкнот. Але так склалося, що вступив в ЧНУ на спеціальність «Математика», а після 4 курсу пішов працювати вчителем фізики та математики. Після семи років роботи в школі вирішив таки здійснити дитячу мрію і знову став студентом тепер уже ННІ міжнародних відносин, історії та філософії. А після нашої перемоги у війні планує викладати дітям історію.

На другий день після повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну отримав військовий квиток.

— 12 днів ходив до військкомату, щоб мене забрали в бойову частину, а не в ТРО, — розповів військовий. — 8 березня став рядовим новоствореної 4 танкової бригади механізованого батальйону за спеціальністю кулеметник. Хоча до цього навіть автомат не тримав в руках.

Через місяць навчання Олександр прибув з частиною в Дніпропетровську область. Потім вели бої на Донеччині біля містечка Курахове, далі тримали рубежі біля села Новомихайлівка і Костянтинівка. На початку липня військовий підрозділ, де служить наш випускник, перекинули під Авдіївку. До цього моменту були під шахтою Бутівка, що за 8 кілометрів від Донецька.

Перерахувати гроші можна на карту ПриватБанку:

5168745123686351 — Луценко Ірина Олександрівна.

За інформацією пресслужби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору