Ігор Кіта: “Зупинити епідемію травмування у Черкасах можна”

14 січня 2019, 09:01

Із практики, зупинити епідемію травмування у Черкасах можна, але для цього необхідно посипати тротуари та проїзди дрібним гравієм або відсівом, бо вони набагато ефективніші проти ожеледиці, ніж каша з піска та солі. Гравій врізається у лід та НЕ КОВЗАЄ під ногами!

По факту, ті хто не розчистив сніг відразу після закінчення опадів та при теплій погоді, вже не розіб'ють льодяні горби з поверхні проїздів, під'їздів та тротуарів біля будинків. Хоч слід зазначити, що мешканці багатоповерховок за прибирання снігу з прибудинкових територій (в тому числі зимовий догляд за тротуарами під'їздами, проїздами, біля контейнерних майданчиків для збору сміття) сплачують квартплату СУБу Соснівському, Придніпровському, ОСББ, ЖБК.

А от власники торгівельних закладів, керівники комунальних, державних підприємств, установ, організацій та власники приватних будинків зобов'язані прибрати тротуари на прилеглих до них територіях власними силами. 

Територію зупинок громадського транспорту (за винятком комерційних) та розчищення пішохідних переходів від снігових валів на всіх вулицях прибирає міське комунальне підприємство ЧЕЛУАШ.

p/s - при сьогоднішніх погодних умовах, навіть розчищений до плитки тротуар без посипання протиожеледними засобами залишається досить слизьким та травмонебезпечним! Але найбільшу небезпеку для пішоходів становлять льодяні горби на проїздах біля багатоповерхівок, переходах через вулиці та на зупинках.

Ігор Кіта, депутат Черкаської міської ради

 

Вгору