Навідники мимоволі: як черкаські суди можуть допомогти росіянам нанести удари по області

19 січня 2024, 17:00

Нещодавно в мережі розгорівся скандал після того, як ворожі безпілотники вдарили по військовому об'єкту в одній із центральних областей України. Про ціль росіяни дізналися із опублікованого судового рішення. Наразі винними займається військова прокуратура.

Рішення, які можуть зашкодити військовим, іноді оприлюднюють і суди Черкащини. Журналістам Про все вдалося знайти кілька документів, у яких є точна інформація про розташування особового складу чи військової техніки.

Влітку минулого року в загальному доступі з'явилося рішення щодо зрадника, який співпрацював із росіянами. В тексті опубліковані розшифровки листування злочинця із куратором, в якому той перелічував місцезнаходження військових та засобів ППО.

За кілька місяців схожий текст оприлюднив інший суд Черкащини, в якому конкретизувалося розташування ППО, авіації та захисників. В цьому випадку документ також перебуває у відкритому доступі.

Один із черкаських військових на умовах анонімності пояснює, що подібна інформація може бути використана росіянами, як орієнтир. Водночас він пояснює, що техніка та особовий склад постійно передислоковують, аби мінімізувати шанс викриття.

У Черкаській обласній прокуратурі кажуть, що відповідальність за публікацію рішень із подібною інформацією лежить на самих працівниках суду. Також у відомстві запевнили, що проведуть роботу, аби зайві дані якнайшвидше прибрали із документів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Земляк :

Авторе, де ваша логіка? На момент публікування судового рішення передана інформація застаріла і якщо військові залишились на вказаних позиціях, то винний не суд…

Вгору