Хворим на ниркову недостатність Черкаського району виділили гроші на лікування

08 травня 2015, 08:05

62585D80-EFA1-4D0A-847E-E7E89EE42FDC_cx0_cy6_cw0_w748_r1_s

Понад 200 тисяч гривень отримають жителі району з нирковою недостатністю на дороговартісне лікування гемодіалізом у клініці «Фрезеніус».

Про це повідомляє головний лікар Центральної районної лікарні Микола Гуськов, інформує Черкаська РДА.

– За відповідні зміни до «Програми надання фінансової підтримки хворим району нефрологічного профілю, які потребують проведення процедури гемодіалізу» проголосувала більшість депутатів районної ради, – зазначає він. – Поки що це половина з необхідної суми, розрахованої на лікування пацієнтів, що отримують замісну ниркову терапію протягом року. Орієнтовна вартість однієї процедури в цьому році становить 1675,49 грн. Переконаний, що разом з керівництвом району, депутатами районної ради можливість віднайти кошти знайдемо.

На сьогоднішній день з району у КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» отримають послуги з лікування методом гемодіалізу 12 хворих на хронічну ниркову недостатність, ще двоє у ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна». Таким чином, потреба в коштах на проведення розрахунків за надані послуги з лікування сягатиме понад 400 тис грн.

Поділитись

Коментарі

Вгору