Гурт “Крутий Заміс” виступив у Черкасах, щоб зібрати кошти на дрон

12 квітня 2023, 16:55

У одному з торгівельних центрів Черкас минулої неділі відбувся благодійний концерт фольк-рок гурту "Крутий Заміс" з Холодного Яру. Своїм виступом музиканти зібрали 12 300 грн.

Організовувати такі концерти їм допомагають ТОВ "НВФ "Урожай" та Фонд "МХП-Громаді". Зокрема ініціатива благодійного туру "Крутого Замісу" належить керівникові "Урожаю", депутатові Черкаської обласної ради Олександрові Воскобойніку. Саме він доклав решту суми, яку необхідно для того, щоб скласти дрон-камікадзе. Кошти відразу ж по закінченню концерту передали Івану Подоляну, керівнику Черкаського Інституту міста, де інженери збирають "пташки для військових".

Учасники гурту "Крутий Заміс" не є професійними артистами. Кожен з них має основне заняття – хтось працює електриком, хтось гончарує, хтось волонтерить, хтось навчається. Соліст гурту Владислав Клименко працює рятувальником. Більшість авторських пісень з репертуару "Крутого Замісу" написав батько Влада, залюблений в слово і музику простий чоловік. У репертуарі гурту також є кавери відомих українських композицій.

Юрій Романча, керівник та організатор гурту, розповідає, що від початку повномасштабного вторгнення музиканти "Крутого Замісу" зібрали близько 200 тисяч гривень, об’їздивши з концертами понад 10 населених пунктів Черкащини та Київщини. Виступали як у будинках культури, так і в навчальних закладах. Усі кошти відразу після концертів передають місцевим волонтерам для потреб військових. Планують і далі своєю творчістю підтримувати ЗСУ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору