Губернатор подарував своїм підлеглим прапори

24 червня 2014, 09:43

 

Віднині у кабінетах апарату облдержадміністрації майорітимуть державні стяги. Їх із нагоди професійного свята 23 червня працівникам подарував голова ОДА Юрій Ткаченко. День державної служби в Україні відзначають із 2003-ого року після підписання відповідного указу тодішнім Президентом.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

– Революція Гідності вимагає від усіх нас не тільки побудови системи тих рішень, які б докорінно змінили країну, а й зміни нашої свідомості та патріотичного виховання наших дітей, щоб у майбутньому для них були створені гідні умови життя, – сказав, звертаючись до держслужбовців Юрій Олегович.

На його думку, нині в своїй роботі державні службовці мають орієнтуватися на європейські стандарти й працювати так, аби Україна була по-справжньому квітучою і розвиненою державою.

– Люди довірилися вам, тож ви маєте бути достойними цієї довіри й того, заради чого працюєте, – підкреслив очільник області. – Водночас, і у вас мають бути відповідні соціальні гарантії та заробітна плата, які б дозволили вам повністю віддаватися роботі й не думати про свої побутові проблеми.

Символічно в цей день кожному з начальників відділів апарату облдержадміністрації очільник області передав атрибути держави – національні прапори.

– Кожен із вас повинен знати одне: сюди ви йдете для того, аби служити українському народові, – зазначив він.

Винуватців свята прийшли привітати представники столичного автомайдану Дмитро Карп і Катерина Кувіта та народний депутат України Віталій Іляшенко. Останній, зокрема, зазначив, що професія державного службовця має набирати популярності й побажав, аби кожен відчував відповідальність за розбудову області.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору