Хто з ким і хто за ким: аналіз потенційних кандидатів в мери Черкас

27 вересня 2015, 16:07

11616-1_uk_normal

У рамках спецпроекту «ОБРАНІ» журналісти «Слова і Діла» з'ясували, яким політичним, бізнесовим, а головне – інформаційним ресурсом прямо чи опосередковано володіють потенційні кандидати в мери Черкас.

Звичайно, в даній інфографіці наведені не всі кандидати, адже до остаточного завершення реєстрації залишилося ще 2 тижні, однак, на думку аналітиків «Слова і Діла», основна виборча боротьба відбуватиметься саме між цими персонами.

Так, чинного міського голову Черкас Сергія Одарича підтримує команда Коломойського, а його передвиборчу кампанію висвітлює місцева телерадіокомпанія «ВІККА», а також інформаційний ресурс «Обозреватель».

Анатолія Бондаренка, який також виявив бажання поборотись за крісло мера, підтримує «Батьківщина», а кілька місцевих сайтів допомагають йому донести свою позицію до черкащан.

11616-2_uk_normal

«Блок Петра Порошенка» свою підтримку надає секретарю Черкаської міської ради й давньому супернику Одарича – Олександру Радуцькому. Кандидату від «БПП» також допомагають кілька місцевих ЗМІ.

Хто ще планує стати мером Черкас і які ресурси для цього залучає – дивіться на інфографіці нижче.

11616-3_uk_normal 11616-4_uk_normal

Коментарі

Василевс сказав:

Навіть проголосувати немає за кого! Всі бережуть чиїсь бізнес інтереси. Навіть кров майдану не допомогла змінити державу…

Вгору