Хто претендує на посади керівників черкаського рибного патруля (список)

21 січня 2016, 09:33

941636

Держрибагентство оприлюднило список осіб, що подали повний пакет документів  і є допущеними для участі у конкурсному відборі на посади керівників управління в Черкаській області. 

Так, на посаду начальника черкаського рибного патруля претендують 14 осіб, ще десятеро – на посаду заступника начальника. При цьому шестеро кандидатів подали заявки одночасно на обидві посади.

Як з'ясувала vikka.ua, серед кандидатів у керівники черкаського рибного патруля фігурують перший заступник начальника Черкасирибоохорони Анатолій Миронінко, юрист Черкасирибоохорони Дмитро Гаврилов, інспектор Черкасирибоохорони Анатолій Соловйов та колишній правоохоронець Сергій Ящук.

579995

"Прозорість і відкритість – ключові принципи рибного патруля. Саме тому ми представили списки кандидатів у відкритому доступі, кожна людина може вільно з ними ознайомитися. Якщо комусь із риболовної громадськості відомі факти про конкурсантів, що несумісні із чесною роботою у органах рибоохорони – просимо повідомляти нам про це. Також просимо повідомляти позитивні факти про конкурсантів, інформацію про їх активну громадянську позицію", – прокоментував перший заступник Голови Держрибагентства, керівник проекту "Рибний патруль" Павло Гвозденко.

За його словами, конкурсна комісія розгляне усі листи із відповідною інформацією, направлені на електронну скриньку [email protected], у темі листа необхідно вказати "Інформація для конкурсної комісії.

Новооборані керівники будуть зараховані на роботу з випробувальним терміном у 6 місяців. Якщо протягом цього часу людина порушить принципи і обов’язки рибного патрульного – його буде звільнено, – запевняють у столиці.

Нагадаємо, у середині лютого 2016 року в Черкасах має розпочатися набір інспекторів у рибний патруль.

Поділитись

Коментарі

Вгору