Грузинський велосипедист, який приїхав у Черкаси, вирішив про дороги не говорити

29 липня 2015, 10:21
Фото: Оксана Прітченко

Фото: Оксана Прітченко

28 липня грузинський велосипедист Нодар Берідзе відвідав Черкаси в рамках велотуру "Всі за мир". Планує відвідати 22 українські міста. Поки їхав до Черкас пробив шини, інформує Gazeta.ua.

Нодар Берідзе ніколи не був велосипедистом, на участь в акції його надихнув Джумбер Давидович Лежава, 14-кратний рекордсмен "Книги рекордів Гіннеса". Він проїхав всю планету за 9 років. Планував провести велопробіг "Всі за мир", щоб зупинити війну в Україні.

"Я вирішив здійснити цей пробіг саме за мир в Україні. Я не експерт, і не політик. Головне, щоб не стріляли і не було жертв. Ні одне людське життя не варте того, що зараз відбувається", - говорить Нодар.

Стан наших доріг вирішив не коментувати. Намагається все сприймати з позитивом. З собою возить лише змінний одяг та засоби гігієни. Ночувати залишається у знайомих або домовляється про готель. В дорозі трапляються і казуси.

"Минулого року був у Звенигородці. Виникла напружена ситуація: мені довелося покричати. Хлопці трохи напідпитку зупинилися на джипі і попросили продати їм грузинський прапор. Я не зміг, як ви розумієте. Але все вирішилося добре, вони мене пригостили обідом, - сміється мандрівник. - Зустрічав людей, на яких я б рівнявся. За деякими сумую".

Коли прибуде в Київ, 24 серпня, Нодар Берідзе планує створити велосипедну сотню і поїхати за маршрутом Київ-Мінськ-Москва-Київ. Торік Нодар був у 80-ти містах України.

Коментарі

Вгору