Грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України значно зросте – рішення Уряду

07 березня 2014, 08:57

Кабінет Міністрів прийме рішення про додаткове фінансове забезпечення і виплати для військовослужбовців Збройних Сил України, починаючи з 1 березня поточного року. Відповідні доручення щодо негайної підготовки проектів рішень про допомогу Збройним Силам України отримали Міністр оборони та Міністр фінансів.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Проектом відповідного нормативного акта передбачається підвищення окладів за військовими званнями у 10 разів. Крім того, в 2014 році військових очікує підвищення з 1 жовтня 2014 року посадових окладів на 50%, а з 1 січня 2015 року — ще на 30%.

Загалом зазначені заходи дозволять збільшити розмір грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України у 2,5 рази.

Крім того, в поточному місяці керівником Уряду доручено виплатити всім військовослужбовцям ЗС України, які проходять службу на території АР Крим, по додатковому місячному грошовому забезпеченню.

Від імені Уряду України Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк висловив слова найвищої подяки військовослужбовцям Збройних Сил України, які служать у військових частинах, розташованих на території Автономної Республіки Крим.

— Це люди, які присягнули народу України і залишаються вірними Присязі, — наголосив Арсеній Яценюк.

— Незважаючи на те, що в нас казна порожня, для героїв України Уряд зробить все, щоб вони відчували: українська держава їх шанує, поважає і турбується про них, — наголосив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

За інформацією Центрального регіонального медіа-центру Міністерства оборони України

 

Вгору