Громадська рада опікується черкаськими міліціонерами, що воюють на східному фронті

02 жовтня 2014, 10:41

1Громадська рада при УМВС України в Черкаській області продовжує допомагати правоохоронцям, які несуть службу в зоні проведення АТО.

Нещодавно на чергових зборах Громадської ради при УМВС України в Черкаській області було прийнято спільне рішення про надання допомоги в забезпеченні теплим одягом та речами співробітників міліції, які незабаром будуть направлені в зону проведення антитерористичної операції .

На сьогоднішній день членами Громадської ради вже придбано 20 комплектів якісного теплого одягу іноземного виробництва. Представник Громадської ради при УМВС Мкртчян Араік Рафікович зголосився виділити кошти на придбання ще 40 комплектів одягу.

Окрім одягу, Громадська рада збирає необхідні речі та продукти харчування, які стануть в нагоді правоохоронцям під час виконання покладених на них обов’язків в зоні проведення АТО. За час антитерористичної операції, це вже четверта гуманітарна акція організована саме членами Громадської ради при УМВС України в Черкаській області. Вся допомога, яка направляється, передається у повному обсязі на місці несення служби відкомандированих співробітників міліції.

Висловлюємо слова щирої вдячності нашим колегам – Івану Софієнко та Івану Олексієнко, які особисто займається доставкою допомоги за місцем призначення. Громадська рада при УМВСУ країни в Черкаській області висловлює слова щирої вдячності всім громадянам, які продовжують допомагати нашим захисникам та підтримають їх у цей складний для країни час.

Голова комітету Володимир Лимаренко-Полянський.

Контактні телефони 066 442-25-27, 068 106-59-34

Про це повідомляє Комітет із питань зв'язків зі ЗМІ і громадськістю Громадської ради при УМВС в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору