Громадська Рада Черкас та партія «Рідне місто» вимагають проведення позачергової сесії міськради щодо непрацюючих ліфтів

09 травня 2014, 08:58

На Митниці склалася критична ситуація з зупинкою понад десяти ліфтів у кількох житлових будинках. Готується відключення ще 50 ліфтів по усім районам міста через необхідність капітального ремонту.

Про це йдеться на сайті Громадської Ради Черкас.

Водночас, ремонтні роботи не можуть розпочатися через те, що у документації необхідно змінити назву об’єкта фінансування. 6 травня, під час останньої сесії діючої міськради це технічне питання навіть не потрапило до порядку денного. Депутати знову знехтували потребами літніх людей, вагітних жінок та малолітніх дітей, які без ліфтів стали фактично заручниками власних квартир. Через таку байдужість влади кілька десятків багатоповерхових будинків можуть залишитись без ліфтів аж до осені.

Громадська Рада Черкас та партія «Рідне місто» вимагають від в.о. міського голови В.Ф. Білоусова провести позачергову сесії міської ради, головним питанням якої має стати негайний початок ремонту ліфтів.

Обуреність черкащан, які не мають змоги нормально дістатися своїх домівок, може призвести до соціального вибуху та змусити людей вийти на захист своїх прав.

Громадська Рада Черкас та партія Рідне Місто будуть підтримувати бажання своїх громадян бути почутими міською владою.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору