«Громадська Рада Черкас» та партія «Рідне місто» вимагають проведення позачергової сесії міськради

13 травня 2014, 16:06

«Громадська Рада Черкас» та Черкаська міська організація партії «Рідне місто» звернулися до в.о. мера щодо проведення позачергової сесії міської ради з питань якнайскорішого початку капітального ремонту ліфтів та скасування нового автобусного маршруту, через який КП “Черкасиелектротранс” отримає значні збитки.

Про це йдеться на сайті Громадської Ради Черкас.

Звернення 

ГО «Громадська Рада Черкас» та черкаська міська організація партії «Рідне місто» звертаються до Вас з вимогою ініціювати проведення позачергової сесії міської ради, на якій будуть розглянуті два ключових питання для життя міста та його мешканців:

1. Початок капітального ремонту ліфтів у житлових будинках (зокрема у будинках по вул. Смірнова, 2 та вул. Героїв Дніпра, 45). Відомо, що на ремонт ліфтів планується витратити 9,3 млн. грн., однак ці кошти не виділяються через суто технічні моменти та затримку зі сторони Держказначейства. Внаслідок цього ремонтні роботи не можуть розпочатися, а жителі згаданих будинків з лютого вимушені підніматись до своїх осель без ліфтів. Для вирішення питання міська рада має надати листи-гарантії щодо оплати робіт для підприємств, які проводитимуть експертизу та ремонт ліфтів. Це дозволить розпочати ремонт ліфтів вже в найближчий час.

2. Скасування нового автобусного маршруту №36, який перекриває маршрути одразу кількох тролейбусів, внаслідок чого комунальне підприємство «Черкасиелектротранс» буде нести збитки у розмірі 760 тис. грн. щороку. Введення нового маршруту може призвести до погіршення й без того тяжкого фінансового становища комунального перевізника та зменшення робочих місць.

З огляду на важливість описаних питань, позачергова сесія міської ради має відбутися протягом цього тижня. У іншому випадку ситуація може залишитися невирішеною протягом кількох місяців.

Голова правління Громадської Ради Черкас Іван Сухарьков

Голова Черкаської міської організації партії «Рідне місто» Руслан Поставничий

Поділитись

Коментарі

Вгору