Графік вивезення сміття з приватного сектору Черкас вирівнюється, – служба чистоти

15 травня 2018, 14:59

У Черкасах налагоджується графік вивезення сміття з приватного сектору. Раніше збій виник через те, що у фірми, яка цим займається, зламалося декілька сміттєвозів.

Тепер на лінії працює 7 машин для вивезення сміття, тож поступово система вивезення побутових відходів з приватного сектору налагоджується і незабаром процес знову відбуватиметься за чітким графіком. Про це під час наради повідомив заступник директора КП «Черкаська служба чистоти» Олександр Савенко.

- Ми просимо жителів приватних будинків не залишати надовго сміттєві баки на вулиці. Адже останнім часом почастішали випадки крадіжок контейнерів для приватного сектора. Якщо сміття не вивезли вчасно, закотіть свій контейнер у двір. Сміття обов’язково вивезуть наступного за графіком дня, - говорить Олександр Савенко.

Заступник міського голови Людмила Бордунос дала доручення розмістити на сайті міської ради графіки вивезення сміття з приватного сектору. Із ними можна ознайомитися за посиланням http://chmr.gov.ua/_upload/cherkaska_sluzhba_chystoty.zip.

За повідомленням прес-служби ЧМР.

 

 

 

Володимир сказав:

Брехня! Тиждень не вивозять.

Вгору