Гості із Фірзена подарували новий автомобіль канівським пожежникам

28 березня 2017, 14:35

Делегація із міста-побратима Фірзен передала канівським рятувальникам новий сучасний автомобіль. Про це повідомляє  «Kanos» із посиланням на інформацію рятувальників у соціальній мережі.

25 березня до Канівської пожежно-рятувальної частини завітала делегація із міста-побратима Фірзена, зокрема голова спілки «Друзі Канева» Фріц Маєс та німецький рятувальник Йозеф Добельштайн, які передали місцевим вогнеборцям сучасний пожежно-рятувальний автомобіль на шасі «MAN».

- Поява в районі сучасного потужного автомобіля, обладнаного за останнім словом техніки, який здатний розв'язати низку найскладніших завдань, дозволить технічно модернізувати пожежний підрозділ, та відповідно забезпечити громадянам регіону життєвобезпечне середовище, - зазначив перший заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Сергій Озеран, який також був присутній під час передачі автівки.

На знак вдячності та поваги співробітники Канівського районного відділу вручили німецьким колегам сувенірні подарунки, подяки та пам`ятну медаль.

Вгору