Горе-водій з черкаськими номерами “відзначився” у центрі Києва (фото)

11 травня 2017, 08:17

У центрі столиці, поблизу Бесарабського ринку водій на автівці "Citroen Berlingo" з номерами черкаської реєстрації виїхав на тротуар та припаркувався прямо при вході у підземний перехід, повністю перекривши його. Автівку "горе-водія" зафіксували очевидці 9 травня. Про це повідомляють у фейсбук-спільноті "Киев Оперативный", інформує "ВІККА".

У коментарях жителі столиці стверджують: черкаські водії нерідко поводяться зухвало на дорогах та порушують Правила дорожнього руху.

- Водії з серією СА, як свідчить практика, небезпечні люди на дорогах, – пише один із киян.

Коментарі

кладец сказав:

Самая большая угроза для украины, это – сами укрУинцы. Самые хамовитые водители с номерами ВС, а самые беспардонные с номерами СА, АI. Кстати, водители с номерами АН и ВВ весьма прилично себя ведут. У меня номера АА и я трепетно чту потребности других автоводов. Но и себя не обижаю)))

олег сказав:

а чому у тебе АА кладєц.Вчепи свої рідні АН чи ВВ й шуруй на родЄну.

Антикугут сказав:

Рагуль, иди в буй.

олег сказав:

такий хвацький нік. це мабуть щось дуже розумне.очевидно на латині.от тільки перекладається як антиподагра.ти мабуть лікар чи проффесор.

Эд АА сказав:

По моей личной статистике АИ хуже всех.

Антикугут сказав:

Я думал, что это у меня предвзятое отношение к черкаськым мавпам. Ан нет. Не только меня достали. После СА сразу по мудачеству идут АМ, житомирские…. Но лучше всех – быдло с АЕ, из уеДищного Днепропетровска, там вообще ни у кого ни зеркал, ни поворотников нет.

Вгору