Головний Різдвяний Вертеп країни організує казкар з Умані

26 грудня 2017, 19:54

Сашко Лірник, відомий український казкар родом з Умані, організує Різдвяний Вертеп на Софіївській площі у Києві.

«Надіюся на допомогу своїх друзів і багаторічних учасників моїх вертепів - братів Капранових, Юрка Журавля, Анжеліки Рудницької, Ігоря Захаренка, Івана Леньо, Леся Подерев’янського, Майкла Щура та інших. З костюмами допоможе Оксана Якушина, - розповів Сашко Лірник. - На цей раз я спробую поставити той мюзикл, який мені замовивОлег Скрипка і не забрав готовий сценарій. Перероблю його на різдвяну виставу. Вистава називається "Вечори на хуторі Відрадному"…

Сашко Лірник веде телепрограми для дітей, записує альбоми казок та пісень, подорожує і виступає на фестивалях.

Народився у місті Умань. Справжнє ім'я Олександр Власюк. У 2000 році дитяче журі обрало його найкращим дитячим письменником України. Вів телепередачу "Казки лірника Сашка". Записав диск із казками для дорослих та дітей, а також пісні з гуртами "Рутенія", "Чур", "Вій", "Кому Вниз", знявся у кліпі гурту "Тінь Сонця".

Організатор, сценарист-постановник та учасник дитячих свят на Миколая у Києві, Відні, Варшаві і Празі.
Головною подією Новорічної ночі на Євромайдані 2014 року став «Зірковий Вертеп» від Сашка Лірника. Він написав і поставив його разом з видатними українськими митцями та громадськими діячами: Олесем Донієм, Іваном Леньо, Олександром Положинським, Володимиром Ар'євим, Анжелікою Рудницькою - і це визнали найкращим новорічним шоу в Україні!

Нинішній Різдвяний Вертеп від Сашка Лірника розпочнеться о 18-00 год. 7 січня 2018 рокуна Софіївській площі столиці України.

За повідомленням Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору