Головний медик Черкас розповів, як перед 1 вересня без черг, сліз, істерик та образ пройти медогляд дітям

04 серпня 2015, 13:06

p4160022

Директор департаменту охорони здоров'я Черкаського міськвиконкому Олег Стадник звернувся до батьків школярів з проханням не забути про дітей і вчасно пройти обов'язкові медичні огляди перед 1 вересня.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

- Відкриваються садочки і знову багатометрові черги батьків з дітьми у дитячих поліклініках. Те, що можна було спокійно зробити без черг протягом минулого тижня, тепер - в один день потрібно всім і зараз. Шановні батьки! Особливо першоклашок. Окрім придбання ранцю, пеналу та пластиліну, обрання штанів, блузки чи черевиків, потурбуйтесь про те, щоб спокійно, без черг, сліз, істерик і образ на адресу медиків пройти обов'язкові медичні огляди! Заплануйте десь там у своїх справах або замість того, щоб закрити огірки на зиму, поїхати на шашлики із кумами чи просто повалятись на пляжі, маленький пунктик - не забути про дитину і пройти медичний огляд у фахівців. Ваші діти варті того, щоб про них пам'ятати щодня, а не тільки перед першовересневим ажіотажем, - зазначив Олег Стадник.

Коментарі

Вера сказав:

Очень грамотно рассуждать про “шашлыки с друзьями”. Только в большинстве случаев люди откладывают до последнего из за того что в будние дни работают. И отпроситься у работодателя весьма проблематично. Люди идут тогда, когда есть возможность. А хамства было бы не плохо избегать с обеих сторон.

Михайло сказав:

Для нормального проходження медичного огляду чиновникам необхідно спочатку спланувати черговість проходження, по переліку закладів, вулиць та підготувати до цього необхідний персонал. Батьки, в наш тяжкий час з нашими цінами та умовами життя тараються максимально для хоч якогось забезпечення сімї, А ВАМ повинно бути соромно за Ваше висловлювання, а то трохи похоже на Азірова: “нема чого йсти беріть лопату і на городи”. Потрібно підходити до питання практично а не відходити одмовками, ніби це люди винуваті

Вгору