Головну площу Золотоноші повністю реконструюють (фото)

20 листопада 2014, 11:43

1

Ще на початку цього року,а саме тоді, коли в центрі міста демонтували пам'ятник Леніну, постало питання щодо реконструкції центральної площі міста. Через події, які відбувалися в нашій країні протягом останнього року, було достатньо дискусій та суперечок про те, як саме необхідно оновити зовнішній вигляд площі, інформує Золотоноша-онлайн

Для того, щоб врахувати думки і побажання всіх жителів міста, раніше вже були проведені громадські слухання щодо площі та розміщення пам'ятника Небесній Сотні.  Навіть знайшовся спонсор, який погодився встановити цей пам'ятник. Водночас до центральної площі міста "прикріпилася" назва "Площа Героїв Майдану",  яка була до вподоби більшості жителям міста.

2

Дискусії щодо того, яка повинна бути головна площа міста, тривають до цього часу. Але більшість містян сходяться на думці, що площа повинна бути рекреаційною зоною, з зеленими насадженнями, місцями для відпочинку, оскільки саме на цій площі проводиться більшість масових заходів та святкувань. Назва ж залишається "Героїв Майдану".

Ще одну крапку над 'і' поставило недавнє встановлення та відкриття пам'ятника Небесній Сотні в меморіальному парку.

3

Тому нещодавно міська влада представила публіці оновлений проект реконструкції головної площі Золотоноші - площі Героїв Майдану. Ми пропонуємо вам ознайомитися з ескізами проекту. Зрозуміло, що це ще далеко не кінцева версія проекту, тож якщо ви маєте будь-які пропозиції та зауваження, повідомляйте їх в Управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин виконкому Золотоніської міськради, за телефоном 5-22-95.

 

Також варто зазначити, що з приводу реконструкції площі планується провести громадські слухання в майбутньому.

Поділитись

Коментарі

Вгору