Голова облради запропонувала собі нових заступників

15 травня 2014, 11:12

Сьогодні під час сесії обласної ради депутати знову намагаються обрати заступників для голови. Валентина Коваленко запропонувала на розгляд депутатів дві кандидатури - Наталію Кравцову (на посаду свого першого заступника) та Таїсію Руснак на посаду заступника. 

Голова облради звернулася до депутатів з проханням підтримати, запропоновані нею кандидатури. Проте не усі народні обранці були задоволені такою пропозицією. Зокрема, представник депутатської групи "Гідність" Вадим Рудишин (керівником якої є Любов Майборода) зазначив, що заступниками голови облради вони хотіли би бачити представників інших фракції та депутатських груп.

- Ми виносимо інші кандидатури на ці посади. Першим заступником ми пропонуємо обрати Павла Філіпенка, заступником - Юлію Воєводу, - заявив Рудишин.

Голова обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко та екс-заступник колишнього голови облради Василь Касян натомість звернулися до депутатів з проханням підтримати кандидатів, запропонованих Валентиною Коваленко.

- Давайте дамо людині можливість попрацювати з тими людьми, з якими їй буде комфортно працювати. А далі час покаже, - наголосив Бондаренко.

Нагадаємо, що кандидатура Кравцової вже висували на посаду голови облради, але не здобула необхідної кількості голосів.

Поділитись

Коментарі

Вгору