Голова облради економить на собі

15 травня 2014, 14:22

 

На початку сесії Черкаської обласної ради її голова Валентина Коваленко запропонувала скоротити посаду першого заступника ще до того, як він був обраний. Однак це рішеня не пройшло, інформує Vechirka.net.

У перерві голова пояснила, що готова заощаджувати бюджетні кошти усіма можливими способами, власне через що і запропонувала скоротити цю посаду. Окрім того, повідомила, що вона відмовилася від усіх надбавок та преміювань, які їй належать, а це близько 5 тисяч гривень.

Як ще один приклад економії навела те, що користується власним транспортом, доїжджаючи на роботу і з роботи, що також їй обходиться недешево – близько 2 тисяч гривень щомісячно, адже вона живе у селі неподалік Черкас.

Поділитись

Коментарі

юрист сказав:

ПОКАЗУХА “Відмовилася від усіх надбавок та преміювань”,а Р І Ш Е Н Н Я від 17.04.2014
№ 31-40/VI про установлення Коваленко В.М. надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг. Підписаний Головою В.Коваленко НАЧЕБТО НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ і термін початку дії:
Про внесення доповнення до рішення обласної ради від 25.02.2014 № 29-2/VI.
Незрозуміло це все ЛІРИКА чи ПРОЗА, чи ФАНТАЗІЯ, з замилюванням очей. Цією єкономією потрібно зацікавитись іншим структурам.

Вгору