Голова Кам’янської РДА оздоровлював доньку державним коштом

17 жовтня 2014, 19:23

1

Голову Кам’янської райдержадміністрації визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення. Прокуратура Корсунь-Шевченківського району відстояла принципову позицію у суді стосовно голови Кам’янської районної державної адміністрації, який вчинив адміністративне корупційне правопорушення, інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

У судовому засіданні з’ясовано, що державний службовець поточного року власноручно підписав заявку на часткове фінансування оздоровлення своєї рідної доньки в дитячому закладі за рахунок коштів відділених Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Та в подальшому у порушення вимог законів України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про місцеві державні адміністрації» не повідомив свого безпосереднього керівника – голову Черкаської обласної державної адміністрації про наявність такого конфлікту інтересів.

У зв’язку із зазначеним на посадовця було складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відповідно до вимог ст. 1727 КУпАП.

За результатом судового розгляду голову Кам’янської районної державної визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави.

Поділитись

Коментарі

Вгору