Голова Громадської ради при Черкаській ОДА відреагував на закиди судді на свою адресу

17 січня 2018, 18:37
Голова Громадської ради при Черкаській ОДА Євгеній Глєбов відреагував на закиди Олександра Степаненка, судді Придніпровського районного суду міста Черкаси,  на свою адресу, пише "Прочерк".

«Наразі в ЗМІ широко мусується інформація про «тиск» громадськості на суддю Придніпровського районного суду міста Черкаси Олександра Степаненка під час здійснення ним правосуддя.

Хотілось би нагадати, що більше трьох років після Революції Гідності громадськість Черкащини наполегливо бореться в судах з корупціонерами, які намагаються повернути собі посади за допомогою своїх «побратимів у мантіях».

Зокрема, одним із таких епізодів була безкомпромісна боротьба громадськості спільно з професорсько-викладацьким складом та студентством ЧДТУ проти повернення «махрового корупціонера» екс-ректорки Тамари Качали на посаду ректора провідного технічного ВУЗу країни — Черкаського державного технологічного університету. Все чого ми вимагали –  це винесення законного і обґрунтованого рішення та недопущення до влади одіозної корупціонерки, проти якої порушено та розслідується низка кримінальних проваджень.

На той час цю  справу вів суддя Придніпровського районного суду міста Черкас Степаненко Олександр Михайлович, який, на нашу думку, міг прийняти рішення упереджено та відкрито виявляв неповагу  до громади.

При цьому Олександр Степаненко навіть написав на мене скаргу до Вищої ради правосуддя, шукаючи там співчуття та підтримки. Однак Вища рада правосуддя дійшла висновку про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності та авторитету судді Олександра Степаненка.

Саме завдяки активній позиції громадськості та всього колективу ЧДТУ справедливість взяла гору, а ВНЗ почав заново відроджуватись.

Тож резюмуючи все вищевикладене, наполегливо рекомендую суддям замість того, аби писати скарги, працювати на совість", - зазначив Глєбов на своїй сторінці  у "Фейсбук", пообіцявши відстоювати завжди справедливість.

 

 

Коментарі

Вгору