Голова Черкаської ОДА купив 340 пар взуття для прикордонників

25 квітня 2014, 12:46

340 пар взуття для прикордонників придбав власним коштом губернатор Черкаської області Юрій Ткаченко. Привіз також гроші на телевізори та зібрані жителями — на 400 бронежилетів, інформує Gazeta.ua.

Із середини березня близько 300 прикордонників з навчального центру в селищі Оршанець під Черкасами проходять службу біля села Олексіївське на Донеччині. Звідти — 130 км до Ростова-на-Дону, 100 км до Донецька. Менш як кілометр до кордону з Росією.

Військові встановили намети на території колишньої тракторної бригади. Також приїхали кілька кухарок.

— Живемо у сільського голови, — розповідає 48-річна Ірина Заболотна, старший кухар їдальні. — Місцеві перші дні кричали на нас "бандери", "прийшли топтати нашу землю". Тоді зрозуміли, що ми шкоди нікому не принесемо.

— Були проблеми зі струмом, — вмикає і вимикає світло командир Ігор Момот. — Майже місяць працювали дизельні генератори. Голова обласної адміністрації виділив гроші. Тут нам подарували один БТР. Був поламаний, наші механіки полагодили.

На обід дають борщ, кашу, сало з цибулею, консервовані огірки, рибні консерви.

— Мали добу, щоб порозумітися з місцевими, — приєднується до розмови Сергій Колодій, 55 років. — Спочатку було нерозуміння, але зараз нічого. Хоча кожну суботу тут проходять проросійські мітинги.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору