Черкаська самооборона впіймала рибінспектора на браконьєрстві (відео)

25 квітня 2014, 12:18

Під Каневом на Черкащині місцева самооборона впіймала на браконьєрстві інспектора рибнагляду. Він перебував на воді в незареєстрованому човні із купою сіток, інформують "Подробности".

Під час огляду бази канівської рибінспекції, активісти виявили майже півтонни риби та безліч знарядь для лову, актів на вилучення інспектор не мав. Частину здобичі вже завантажили у автопричепи. Самооборонівці одразу викликали міліцію та прокуратуру. За фактом браконьєрства відкрито кримінальне провадження. Причетність рибінспектора до злочину перевіряють слідчі. Сам затриманий своєї провини - не визнає.

В'ячеслав Ходченко, представник черкаської самооборони: 

- Він пояснив, що він проводив свою роботу, що у нього складений акт. Ми подивились той акт, на мою думку, він складений з порушеннями такими, що дають можливість для зловживань. Риба знаходилась у мішках, перерахована не була, акти вже був написаний, як я вже казав, кількість риби там вказана не була, а акт вже був з підписом його.

Валерій Байда, головний інспектор "Черкасирибохорони":

- Якби я хотів щось украсти, я б його вкрав так, щоб ніхто не бачив, це всі прекрасно понімають і знають. Десь , якась помилка може і єсть, але вона не аргументує того, що я хотів нажитися.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору