Голова Черкаської облради вважає, що її “замовили”

25 травня 2015, 13:05

813986

Голова обласної ради Валентина Коваленко вважає, що проти неї розпочали інформаційну кампанію. 

Про це вона повідомила сьогодні під час прес-конференції.

За її словами, розпочалася така кампанія з матеріалу, який вийшов у кількох всеукраїнських виданнях. У ньому йдеться, що голова Черкаської облради внесла пропозицію відправити чоловіків-переселенців назад у зону АТО. 

- Це неправдива і сфальшована інформація, подана так, щоб дискредитувати мене як голову облради. Мої слова подали так, ніби у мене упереджене ставлення до переселенців. А це повна брехня. Ми ставимося до них, як до людей, які постраждали від війни, які потребують допомоги, завжди йдемо їм на зустріч. Але ми знаємо, що серед переселенців є люди, які ведуть на нашій землі аморальний спосіб життя. Тому тоді я і сказала, що хлопцям варто було б їхати на схід та захищати та відбудовувати свої землі. Це замовне роздмухування ситуації, щоб розхитати ситуацію із середини, - зазначила Валентина Коваленко.

Голова облради звертатиметься до редакторів видань, які поширили цю інформацію з вимогою спростувати неправду. Також голова облради звернулася до СБУ, щоб вони вивчили ситуацію, оскільки те, що відбулося, сприяє навмисному розпалюванню внутрішнього конфлікту між нашими жителями і переселенцями.

- Мені порадили подати ще й цивільний позов, я пораджуся зі своїми юристами і можливо так і зроблю, - наголосила чиновниця.

Також вона заявила, що нещодавно до Білозір'я на автомобілі з побитими номерами приїздили люди, які запитували у сусідів, де і як живе голова облради.

- Це замовлення, - зазначила Коваленко.

 

 

 

 

 

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору