Хірурга із Золотоноші притягують до кримінальної відповідальності за смерть пацієнта

03 січня 2017, 13:40

мед

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 140 КК України, а саме неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків, внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого.

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель м. Золотоноша, будучи медичним працівником та працюючи на посаді 0,5 ставки лікаря-хірурга (для екстеренної допомоги) та 0,5 ставки лікаря-хірурга хірургічного відділення Золотоніської ЦРЛ,  перебуваючи на чергуванні в Золотоніській ЦРЛ, внаслідок неналежного виконання своїх професійних обов’язків, недбалого та несумлінного ставлення до них, не провів доставленому до приймального відділення Золотоніської ЦРЛ чоловіку з тілесними ушкодженнями, дренування плевральної порожнини, в результаті чого хворий помер у приміщенні Золотоніської ЦРЛ.

26.12.2016 обвинувальний акт відносно лікаря направлено до Золотоніського міськрайонного та йому загрожує покарання до 2 років позбавлення волі.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору