Героям Небесної Сотні присвоять звання Героїв України

21 листопада 2014, 22:54

770fe0916ff3d9b1180182c64910b702

Президент України Петро Порошенко під час спілкування з родичами загиблих у лютневих подіях на Євромайдані пообіцяв відзначити загиблих званнями Героїв України, інформує УНН.

За словами Президента, відповідний Указ він підпише сьогодні, 21 листопада."Сьогодні я підпишу Указ про присвоєння Героям Небесної Сотні звання Героїв України", - наголосив він.

Про це він повідомив після того, як під час вшанування Героїв Небесної Сотні біля пам'ятного Хреста Героям на вул. Інститутській у Києві натовп почав скандувати "Ганьба" через те. що винні у розстрілах на Майдані досі не покарані.

Довідка: "Небесна сотня" — збірна назва загиблих учасників акцій протесту (Євромайдану) у грудні 2013 — лютому 2014 року. Це мирні протестувальники, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Майдану. Протестувальники почали збиратися на вулицях у знак протесту проти того, що тодішній президент України Віктор Янукович у листопаді 2013 року не підписав угоду про асоціацію з ЄС.

Як повідомлялося, 21 листопада у столиці відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня пройдуть масові заходи, заплановані громадськістю з метою вшанування загиблих під час масових акцій протесту у листопаді 2013 року — лютому 2014 року.

Нагадаємо, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи й демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні на початку XXI століття, а також вшанування мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору, та на підтримку ініціативи громадськості 13 листопада 2014 року Президент України П. О. Порошенко підписав Указ, яким в Україні встановлено свято — День Гідності та Свободи, що відзначатиметься щорічно 21 листопада.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору