Геращенко у черкаській школі пригадала своє перше серйозне кохання

26 вересня 2015, 10:34

333fcc27030981822b76e27423308fd2_L

У черкаській школі №26 ім. І. Ф. Момота, де вчора було відкрито музейну кімнату мужності та відваги, присвяченої пам'яті генерал-майора І. Ф. Момота, уповноважена Президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко мала зустріч з учителями, які вчили її, своїм класним керівником Коржовою Лідією Федорівною, пише Вечірка.

- Усіх упізнала. У школі зробили стенд із відмінниками різних років навчання, де я, срібна медалістка, хоч у мене і були всі відмінні оцінки. Я не знаю, чому не золота. Мені здається, за поведінку. Я завжди була такою зарізкою дівчиною, і сьогодні всі вчителі мене згадували, що Геращенко завжди була така революціонерка, у школі язика не тримала, відстоювала свою позицію. Я згадала і впізнала по фото на цьому стенді своє перше серйозне кохання. Виявляється, він теж був відмінником, а я про це забула, - пригадала Ірина Геращенко. – Прийшли всі вчителі, ми зробили фотографію. Вони змусили мене пригадати, хто з них який предмет викладав. Я навіть пригадала, де їхні кабінети. У кабінеті французької мови зробили гарну українську світлицю. Ми говорили з ними про пенсії, зарплати. Учителям сьогодні важко виживати, вони отримують непристойно низьку пенсію, за 1100 грн. сьогодні важко прожити. Це та історія, про яку важко говорити і треба так працювати, аби збільшувати соціальна стандарти. У моїх планах на сьогодні – зустріч із кількома однокласниками.

Зважаючи на делікатність учителів, які нічого ніколи не просять, Ірина Геращенка зафіксувала, чого потребує школа і найближчим часом школа отримає допомогу. Сьогодні вона привезла школі жалюзі і книги – класичну й сучасну літературу. Учительський колектив отримав також книгу Марії Матіос   приватний щоденник. Майдан. Війна» із її автографом.

Коментарі

Вгору