ГайдаFest потрапив у номінацію премії Jager Music Awards

07 березня 2025, 09:17

ГайдаFest потрапив у номінацію «Ідея року. Локальна» за версією Jager Music Awards. Це перша премія незалежної музики, що підтримує розвиток української сцени з 2018 року.

У номінації «Ідея року. Локальна» представлені комʼюніті, ініціативи, концертні, фестивальні або відео-проекти та інші події з суспільно-важливою складовою, які в 2024 році відбулися або діють на території України та сприяють популяризації незалежної української музики, розвитку регіональних спільнот та підвищенню зацікавленості українською культурою.

- Дякуємо організаторам премії та музичній раді, яка включила нас до лонглисту, де ми опинились в переліку з кращими фестивалями країни: ATLAS UNITED, Faine Misto, GOGOLFEST, Брудний пес та різноформатними крутими культурними ініціативами. Для нас важливо аби в рідному місті розвивалась музична та подієва культура і про Черкаси знали на всеукраїнському рівні, - зазначають на офіційній сторінці “ГайдаFest”.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору