ГайдаFest на Черкащині відвідають мандрівники зі всієї України

13 липня 2016, 22:00

13654264_1172807696074043_4200306203567075233_n

"ГайдаFest" - всеукраїнський музично-мистецький open-air фестиваль, який зібрав відпочивальників, мандрівників і гостей з усієї країни та близького зарубіжжя, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу фестивалю.

Відбуватиметься у місті Черкаси в парку "Долина Троянд" 23-24 липня.

На головній музичній сцені виступатимуть такі гурти, як ХАС - RIZUPS (Львів), ARLETT (Київ/Біла Церква), Farinhate (Рівне), Чумацький шлях (Хмельницький), Кімната Гретхен (Дніпро), Кашлаты Вох (BY, Мінськ), Сонце в Кишені (Черкаси), Freel (Київ), Дай Дарогу! (BY, Брест), НАТОЛІЧ (Дніпро), DK,DANCE (Суми). Хедлайнерами фестивалю стануть відомі українські гурти Карна (Івано-Франківськ), ZATOCZKA (BY, Могильов).

Літературну сцену відвідають брати Дмитро та Віталій Капранови (Київ), Андрей Хадановіч (BY, Мінськ), Вікторія Дикобраз (Рівне), Остап Микитюк (Івано- Франківськ), Катерина Феб (Хмельницький), Іван Дубінін та Ірина Вербівська (Черкаси).

Організатори очікують на приїзд фестивальників, мандрівників та звичайних студентів з усіх куточків країни. Від музичних гуртів отримали майже 300 заявок на участь у фестивалі. Планують приїхати кримчани, які зараз знаходяться на окупованій території, і переселенці, які зараз мешкають в різних містах країни, і демобілізовані фронтовики. Будуть гості з Білорусі.

У програмі фестивалю є гутірки з талановитими особистостями та "лідерами думки", екскурсії по Дніпру на козацькій чайці, майстер-класи. Також у рамках фестивалю відбудеться масштабний зліт автостоперів та Всеукраїнський аматорський турнір з пляжного регбі.

Коментарі

Вгору