Фотографії уманчанина з Майдану «гостюють» у Шотландії на виставці

01 травня 2014, 12:03

В Едінбурзі триває фотовиставка «Революція гідності», присвячена подіям на Майдані. Це перша подібна виставка в Шотландії. Фотовиставка «Революція гідності» складається з робіт двох професійних фоторепортерів: Алекса Заклецького і Романа Чорномаза (останній з Умані), які були на Майдані в Києві протягом всіх трьох місяців протесту, інформує "Вечірня Умань".

За перші дні роботи виставку відвідали більше тисячі мешканців та гостей Едінбургу.

Виставку організували Українська греко-католицька церква, громадське об’єднання Лондон Євромайдан та Союз Українців Британії. Світлини відслідковують історію подій до кінця лютого, включно з безпрецедентно жорстоким нападом на протестувальників 30 листопада і закінчується падінням уряду Януковича. Невелика кількість робіт була опублікована світовими медіа під час подій, але більшість світлин відібрані саме для цієї виставки і вперше представлені широкому загалу.

Виставка працюватиме до 4-го травня. Під час її роботи щовечора буде відбуватися показ документальних фільмів про бої на Грушевського від студії BABYLON’13.

Це продовження проекту, який розпочався з демонстрації виставки в Лондоні, в центральному домі Союзу Українців Британії 16-30 березня, в травні виставка переїде в Вулверхемптон (Англія).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору