Фото Ірдинського болота на Черкащині перемогло в обласному етапі конкурсу “Вікі любить Землю”

12 листопада 2021, 15:05

Фото, яке перемогло у номінації “Найкраще фото області” представило журі міжнародного конкурсу пам’яток природи “Вікі любить Землю”.  Для Черкащини кращою стала світлина гідрологічного заказника Ірдинське болото від Андрія Чуяшенка.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Ірдинське болото — гідрологічний заказник місцевого значення в Черкаському і Смілянському районах Черкаської області, розташований на однойменному болотному масиві площею 857,5 га. Рослинність представлена вільхою чорною, березою повислою, чагарниками верб з болотяним різнотрав’ям.

- Ірдинь для мене є місцем, що не перестає дивувати, воно настільки живе, цікаве й незвичне, а головне — зовсім не в’яжеться з картиною, що розуміється під словом “болото”. Тут дуже легко зрозуміти наскільки мало знаєш про природу і як багато ще чекає попереду, — розповів автор світлни Андрій Чуяшенко

Фото Андрія Чуяшенка з цієї місцини стає переможцем вдруге, серія фото не залишилась непоміченою і минулого року; одне з них також стало найкращим у номінації минулого року, а за серію автор отримав відзнаку у спецномінації «Найкраще аерофото 2020». Цьогоріч його фото також стало найкращим у Івано-Франківській області.

У Черкаській області за 9 років конкурсу було сфотографовано 57% природно-заповідного фонду, а цього року — завантажено 472 фото 111 об’єктів, 28 з яких сфотографовано вперше.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору