Фонд Вілкула допомагає відновлювати мирне життя Слов’янська

14 липня 2014, 17:30

Фонд Вілкула «Українська перспектива» допомагає відновлювати мирне життя Слов'янська - лікарні, а також пологовий будинок отримали чергову партію гуманітарного вантажу - 9 тонн продуктів і медикаментів. В рамках реалізації проекту «Надай допомогу!» налагоджена системна робота з підтримки мирних жителів із зони конфлікту - фонд доставив вже близько 60 тонн гуманітарних вантажів в лікарні, табори і соціальні установи Донбасу. Також Фонд уже вивіз більше п'ятисот дітей із зони конфлікту. Вони розміщені в таборах в Генічеську, Скадовську та Кривому Розі. Також фонд надає допомогу близько тисячі біженців, які розселені в гуртожитках Кривого Рогу.

Про це йдеться на персональному сайті Олександра Вілкула.

Заступник начальника охорони здоров'я Слов'янської міської ради Людмила Писаренко зазначила, що «Раніше ми отримували гуманітарну допомогу через Святогірськ, в який Фонд доставляв продукти і медикаменти. Зараз з'явилася можливість отримувати їх від фонду безпосередньо, в тому числі - медикаменти для надання першої медичної допомоги. Важливо, що в цей складний момент нас підтримують реальними справами».

- До Фонду продовжують надходити прохання про доставку продуктів харчування і медикаментів. Ми будемо продовжувати підтримку мирних людей. Гуманітарна допомога - це реальна можливість відновити нормальне життя в регіоні, зокрема в Слов'янську, - сказав глава фонду «Українська перспектива» Олександр Вілкул.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору