Фонд держмайна вирішив приватизувати “Черкаський хімреактив”

08 травня 2018, 11:16

Фонд державного майна України прийняв рішення про приватизацію держпідприємства "Черкаський державний завод хімічних реактивів" (ЧГЗХР), повідомляє Цензор.нет з посиланням на офіційний сайт Фонду.

Відповідні накази ФДМ прийняв відповідно 2 травня 2018 року. "Черкаський державний завод хімічних реактивів" був частиною військово-промислового комплексу, а з кінця 90-х років минулого століття перебуває на стадії закриття.

Господарський суд на початку травня 2017 року відмовився продовжувати кількарічну санацію, до якої залучалися ТОВ "АГРОХІМІНВЕСТ Україна" і Хімтехпром ", і визнав ЧГЗХР банкрутом, відкривши ліквідаційну процедуру. Проте, на початку грудня Фонду держмайна у Вищому господарському суді вдалося домогтися скасування цього рішення. тим не менше, згідно держреєстру, в даний час держпідприємство знаходиться в стані припинення.

У 2016 році його чистий збиток склав 4,77 млн ​​грн при виручці 2,74 млн грн. Дані за 2017 рік поки відсутні. Основна продукція ЧГЗХР - борна кислота, аміачна вода 25%, індикаторні засоби, стандарт титрів.

Майно підприємства, продавалося на аукціонах в рамках процедури відновлення платоспроможності, купували, зокрема, фармакологічна компанія "Юрія-Фарм" та виробник модульних котелень, пунктів обліку газу, газорегуляторних і теплопунктів "Виробничо-комерційне підприємство" Техноінком ".

Коментарі

Сергей сказав:

Уроди

Вгору